Kasu teile:

 • Kohaletoimetamine samal päeval – teie suurem konkurentsivõime ja erilisus teie klientide silmis.
 • Ajavahemiku teenus tagab saadetiste kohaletoimetamise valitud ajavahemikus ja ka kohaletoimetamise laupäeviti. See annab Saajale võimaluse saada saadetis varem kätte ja oma aega planeerida.
 • Saaja eelnev teavitamine ja kulleri kontakt võimaldavad kulleriga ühendust võttes teada saada, millal saadetis kohale toimetatakse.
 • C.O.D. Teenus, mis võimaldab Teie Saajal teenuse eest paindlikult tasuda ja Teil, kui Saatjal vältida maksevõimetuid kliente ja hilinenud laekumisi.
 • E-kaupluste liidesed võimaldavad saaja andmed Venipaki süsteemi hõlpsasti ja kiiresti edastada ning automaatselt saadetisi registreerida ja saadetiste kleebiseid genereerida.

Saaja eelnev teavitamine saadetise kohaletoimetamisest

Saajat teavitatakse eelneval õhtul sms-sõnumiga saadetise kohaletoimetamisest. Hommikul saadetakse sõnum saadetise kohaletoimetamise kohta koos kulleri kontaktiga. Enne saadetise kohaletoimetamist helistab kuller saajale.

Kaupade eest raha tasumine

Kaupade eest raha tasumine (C.O.D): pangakaardiga saadetise kohaletoimetamise ajal.

 • Kord nädalas kantakse kõik kokku kogutud C.O.D. summad üle Teie poolt märgitud arvelduskontole.
 • Aruande ülekantud C.O.D. summade, saadetiste numbrite ja saadetiste saajate kohta leiate oma kasutajakontolt pärast sisselogimist veerust ”ARUANDED” -> C.O.D. aruanne.

Teenus on kättesaadav Leedus, Lätis ja Eestis.

Saatedokumendi tagastamine

Saadetisega võite kaasa panna saatedokumendi (liisingu-, laenu- või muu lepingu), mille kuller saajale allkirjastamiseks esitab ja järgneval tööpäeval Teile tagastab.

Teenust pakutakse Leedus, Lätis ja Eestis.

Saaja identifitseerimine

Saadetise kohaletoimetamisel võime kontrollida saadetise saaja isikut tõendavaid dokumente.

Nelja käe teenus

Raskete või suuremõõtmelised saadetiste (kodumasinad, madratsid, mööbel jms) kohaletoimetamist saajale teostavad  kaks töötajat, et tagada kaupade toimetamine Teie kliendi poolt soovitud asukohta.

Saadetise kohaletoimetamise kinnitus

Saadetise kohaletoimetamise kinnitus (ingl P.O.D) on dokument, mis kinnitab saadetise kohaletoimetamise saajale.

Anname võimaluse igal ajal vaadata saadetise olekut, kohaletoimetamise aega, saaja ees- ja perekonnanime ning allkirja (P.O.D. ingl Proof of delivery). Otsingul võib kasutada Teie arve numbrit, üleandmise akti või muid numbreid.

P.O.D dokumendi läbivaatamise juhend

 1. Pärast oma kasutajakontole sisselogimist veebilehele venipak.ee sisestage saadetise jälgimise väljale saadetise number;
 2. Programm esitab sisestatud saadetise tee;
 3. POD dokumendi leiate klõpsates POD veerule.

Saadetiste ja C.O.D. aruanded

Süsteemis säilitatakse informatsioon kõigi saadetiste kohta ja nii on Teil võimalus jälgida ja analüüsida oma kaupade kohta käivat informatsiooni linnade, saajate, kaalu või teiste näitajate kaupa. Aktuaalsetest aruannetest saate vaadata, millise summa ulatuses olete Venipaki teenuseid kasutanud.

Aruande ülekantud C.O.D. summade, saadetiste numbrite ja saadetiste saajate kohta leiate ma kasutajakontolt pärast sisselogimist veerust ”ARUANDED ” -> C.O.D. aruanne.

Venipak moodul e-kauplustele

Funktsioonide kirjeldus

 • Klientidel on võimalus kasutada VENIPAK kulleri teenuseid nii Leedus, Lätis kui ka Eestis.
 • Moodul on mõeldud ettevõtjatele, kelle ettevõtlus on seotud Leedu, Läti ja Eesti turuga.
 • Kui ettevõtja sõlmib VENIPAK elektrooniliste teenuste lepingu, saab ta saadetiste andmeid saata VENIPAK serverile ja Magento administreerimispuldilt välja trükkida VNIPAK PDF saadetise kleepsu.
 • Kui ettevõtja sõlmib VENIPAK elektrooniliste teenuste lepingu, saab ta VENIPAK serverile saata saadetiste andmed ja Magento administreerimispuldilt välja trükkida VNIPAK PDF saadetise deklaratsiooni (nn saadetise manifesti).
 • Kui ettevõtja sõlmib VENIPAK elektrooniliste teenuste lepingu, saab ta saadetise kohaletoimetamiseks välja kutsuda VENIPAK kulleri, kasutades Magento administreerimispulti.
 • Ettevõtjatel on võimalik erinevatesse riikidesse kohaletoimetamisel määrata saadetiste hindu, maksimaalset kaalu ja hinda, millest olenevalt võib saadetise kohaletoimetamine olla tasuta.
 • Moodul võimaldab ette näha ladusid, kust kullerid saavad tellimusi.
Laadige alla WooCommerce moodul (dokumentatsioon).
Laadige alla Magento (v1.9.x) moodul (dokumentatsioon).
Laadige alla Magento (v2.1.x; v2.2.x) moodul.
Laadige alla Prestashop (v1.5.x) moodul (dokumentatsioon).
Laadige alla Prestashop (v1.6.x; v1.7.x) moodul siin või siin.

Download Venipak logo

PNG

PDF

PNG for E-commerce